Partners in onderwijs

Ons onderwijs leert kinderen kennis en vaardigheden die nodig zijn om een eerste stap te zetten naar groot worden in een complexe wereld.

team lang smal .jpg
Directeur - Marleen Blok m.blok@spommaasenwaal.nl 06-10664047
IB-er - Ineke Janssen- Steenberg i.janssensteenberg@spommaasenwaal.nl

Leerkrachten

Ria van der Zwaluw r.vanderzwaluw@spommaasenwaal.nl
Juliette van Dijk-van Gelder j.vandijk@spommaasenwaal.nl
Irma Kocken i.kocken@spommaasenwaal.nl
Maartje Florussen m.florussen@spommaasenwaal.nl
Claudia Simmelink c.simmelink@spommaasenwaal.nl
Hanneke van den Berg h.vandeberg@spommaasenwaal.nl
Femke Wellen f.wellen@spommaasenwaal.nl
Lisette Maille l.maille@spommaasenwaal.nl
Betty Jager b.jager@spommaasenwaal.nl

Vakleerkracht Gym

Stefanie Vervoort
Groepsindeling Victorschool 2019-2020.png
Conciërge Jan de Keijzer
Tuinman en klusjesman Sjaak Geurts
Onderwijsassistenten Petra van Dinteren en Beppy Derks
Hulp in groep 1-2 Regien van Eck, Iman Karim, Carolien Bernts en Joke Litjens
Ondersteuner Dorien Geurts
Partners in onderwijs © 2019. Alle rechten voorbehouden