Partners in onderwijs

Ons onderwijs leert kinderen kennis en vaardigheden die nodig zijn om een eerste stap te zetten naar groot worden in een complexe wereld.

team lang smal .jpg
Directeur - Marleen Blok m.blok@spommaasenwaal.nl 06-10664047
IB-er - Ineke Janssen- Steenberg i.janssensteenberg@spommaasenwaal.nl

Leerkrachten

Ria van der Zwaluw r.vanderzwaluw@spommaasenwaal.nl
Juliette van Dijk-van Gelder j.vandijk@spommaasenwaal.nl
Maartje Florussen m.florussen@spommaasenwaal.nl
Claudia Simmelink c.simmelink@spommaasenwaal.nl
Harry Joling h.joling@spommaasenwaal.nl
Hanneke van de Berg h.vandeberg@spommaasenwaal.nl
Femke Wellen f.wellen@spommaasenwaal.nl
John van de Graaf j.vandegraaf@spommaasenwaal.nl
Lisette Maille l.maille@spommaasenwaal.nl
José Bouwma j.bouwma@spommaasenwaal.nl

Vrijwilligers

Jan de Keijzer Concierge
Sjaak Geurts Tuinman en klusjesman
Dorien Geurts Begeleider groepjes kinderen
Regien van Eck Hulp groep 1-2
Iman Karim Hulp groep 1-2
Carolien Bernts Hulp groep 1-2
Partners in onderwijs © 2018. Alle rechten voorbehouden