Partners in onderwijs

Ons onderwijs leert kinderen kennis en vaardigheden die nodig zijn om een eerste stap te zetten naar groot worden in een complexe wereld.

team lang smal  geel.jpg
Directeur: Marleen Blok m.blok@spommaasenwaal.nl 06-10664047
IB-er: Ineke Janssen Steenberg i.janssensteenberg@spommaasenwaal.nl

Leerkrachten

Eveline Sutmuller e.sutmuller@spommaasenwaal.nl
Floor Reijers f.reijers@spommaasenwaal.nl
Susanne Arts s.moolhuijsen@spommaasenwaal.nl
Igni Bergers i.bergers@spommaasenwaal.nl
Kevin Geurts k.geurts@spommaasenwaal.nl
John van de Graaf j.vandegraaf@spommaasenwaal.nl
Gwenda Maat g.maat@spommaasenwaal.nl

Groepsindeling schooljaar 2019-2020.png

Conciërge Jacqueline Kraayveld
Onderwijsassistente Dian Melis
LIO-stagiare groep 1-2 Kim van Koesveld
Hulp in groep 1-2 Elly Loeffen en Ilona Nesslaar
Partners in onderwijs © 2019. Alle rechten voorbehouden